מידע על תשלום דמי החברות לתנועה

כל הפרטים נמצאים כאן!

הורים יקרים,לפעילות השוטפת יש עלויות רבות. צוות ההנהלה הארצית והמרכזות עסוקים כל השנה בקיום הפעילות ושיפורה, העלויות כוללות שכ"ד, משכורות, קנייה והשכרת ציוד, אחזקת אתר אינטרנט וכיו"ב. התשלום הנגבה במפעלים (כמו במחנה) מכסה חלקית רק את עלות אותו מפעל.
 

מה התשלום כולל? מה לא נכלל?
דמי החבר ממנים חלקית את הפעילות השוטפת, הפעילות היומיומית בסניפים. משלם דמי החבר מוכיח את הזדהותו עם ערכי התנועה ונעשה שותף לעשייה בתנועה. בתשלום זה נכלל גיוס, הכשרה וליווי המרכזות הכשורות וליווי למדריכים. התשלום כולל גם את המיסים הסניפיים שנהוג לגבות בחודש הארגון. התשלום לא כולל אירועים ספציפיים, עליהם נגבה בנפרד תשלום מסובסד.

מהן מקורות התקציב של התנועה?
עיקר המימון מגיע ממקורות ציבוריים ומיעוטו הקטן ממקורות פרטיים, את ההפרש החסר, אחרי מקורות אלו, אנו גובים בתשלום החברות. גם מקורות המימון הממשלתיים אינם מובטחים וישנה עבודה רבה בגיוסם למען החניכים. סניפי התנועה, ברובם, זוכים לסיוע חלקי מידי הרשויות המקומיות ומתוחזקים על ידן. גם מקור זה דורש עבודה יומיומית מול פקידי העירייה אותה מבצעים עובדי ההנהלה.

מי משלם דמי חבר?
כל חניכי התנועה בחבריות א´ וב´ (גילאי יסודי וחטיבה, כולל כיתה ט´) משלמים דמי חבר. יש להדגיש שכל הסניפים משלמים את דמי החבר. חברי חבריא ג´ הפעילים במרכזי ההגשמה ומדריכים פטורים מתשלום החברות.

כמה זה עולה? איך משלמים?
השנה, למרות עליות מחירים שהיו, החלטנו לשמור על מחיר נוח, דמי החבר יעמדו השנה על 330 ₪ (התשלום כולל מיסי סניף לחודש ארגון). התשלום הוא שנתי – מתחילת שנת הפעילות עד לסופה. ניתן לשלם בשישה תשלומים שווים, ללא ריבית. התשלום מתבצע במוקד התשלומים באינטרנט, אשר מאובטח ברמה גבוהה בכל האמצעים הטכנולוגיים. קבלה כדין מונפקת מיד בסיום התשלום, נא לשמור את הקבלה או מספרה לצורך בירורים במידת הצורך. בקשות חריגות להנחה יש להעביר לגזברות התנועה ע"ג טופס אותו ניתן להשיג אצל המרכזות, או בלחיצה כאן. תקציב הסבסודים מוגבל! אנא לפני שאתם ממלאים טופס, חישבו האם באמת הנכם זקוקים להנחה או אולי מוטב שמשפחה שבאמת צריכה תקבל הנחה גדולה יותר.

יש מבצעים והנחות?
למשלמים דמי חבר לקראת מסע סוכות תוארך תקופת החברות עד לאחר מסע סוכות בשנה הבאה! כדאי להקדים את התשלום ולהמנע מעומס תשלומים לפני מפעלי התנועה. הנחות משפחתיות: אח ראשון- תשלום רגיל, על האח השני 5% הנחה, על האח השלישי 10% הנחה ועל האח הרביעי 15% הנחה

מבצע אמץ חניך!
במסגרת התנועה פועלים חניכים רבים הבאים ממשפחות שאינן מסוגלות לממן את השתתפותם, ביניהם עולים חדשים, ילדים ממשפחות מצוקה ועוד. אנו מפעילים קרן לסיוע במימון השתתפות של חניכים בפעילויות השונות בתנועה. אתם מוזמנים לאמץ חניך!

משרדי ההנהלה הארצית ישמחו לענות על כל שאלה ובעיה, ניתן ליצור קשר עם מזכירות ההנהלה הארצית בלחיצה כאן.


 

חזרה למעלה

 

משתמש קיים

התחבר כ - הורה בוגר

אחד הפרטים אינו נכון

הורה חדש

אני - אב אם